Шевченко не забив пенальті у грі з Англією

Шевченко: як же так© AFP
Спорт 10 жовтня, 2009, 20:45 7595 29
Лідеру збірної України Андрію Шевченко не вдалося відкрити рахунок у матчі з Англією на стадіоні "Дніпро-Арена".

У Дніпропетровську відбувся матч між збірними України та Англії у рамках відбіркової кампанії до ЧС-2010.

На 12-й хвилині зустрічі у ворота збірної Англії було призначено пенальті. Голкіпер англійців Роберт Грін збив Артема Мілевського і був вилучений з поля.

Пенальті пробивав лідер нашої збірної Андрій Шевченко. Форвард перехитрив голкіпера Девіда Джеймса, однак не влучив у ворота. М'яч потрапив у штангу.

А на 30-й хвилині м'яч у ворота британців забив Сергій Назаренко. Збірна України виграла зустріч з рахунком 1:0.

Нагадаємо, що збірна Англії вже забронювала собі квиток на Мундіаль. Для України шлях до ПАР лежить через перемогу над Андоррою, плюс перемогу у стикових матчах плей-офф. Однак спершу треба здобути три очки у грі з піренейськими карликами.