Шевченко приніс "Динамо" перемогу над "Металургом"

Шева забив п'ятий гол у 5-ти матчах© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 8 серпня, 2010, 22:58 2249
Київське "Динамо" з мінімальним рахунком 1:0 здолало донецький "Металург" у 5-му турі Прем'єр-ліги

У заключному і одному з центральних матчів 5-го туру Прем'єр-ліги "Динамо" приймало донецький "Металург".

Набравши пристойний хід в останніх турах, динамівці продовжили переможну серію, завдяки точному удару Андрія Шевченка на 58-й хвилині зустрічі. Гармаш віддав м'яч з правого флангу в центр на Мілевського, Артем віддав лівіше на Шевченка, і Андрій, вийшовши один на один з Непогодовим, чітко пробив йому між ніг.

Зазначимо, що у першому таймі мінімальна перевага була на стороні гостей. Зокрема двічі на вигідних позиціях опинявся Мгуні, але у одному моменті нападнику не вдалося переграти голкіпера динамівців Дениса Бойка, а в іншому форвард майстерно обіграв воротаря, але не влучив у порожні ворота.

Таким чином, після чергового туру розстановка в групі лідерів не змінилася - продовжує лідирувати "Дніпро", від якого на два очки відстають "Шахтар" і "Динамо".