Шевченко про матч з фінами: вистояли і виграли

Шевченко задоволений. / Фото: ФФУ

Керманич збірної України прокоментував другу поспіль перемогу.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився емоціями після перемоги над Фінляндією (1:0) у відборі на чемпіонат світу-2018.

"Я дуже задоволений результатом. Це важлива перемога для нас, адже ми добре закінчили рік. Рік був важкий, у нас непроста група, але ми стартували із змінами, вистояли і виграли сьогодні гру.

Вважаю, у другому таймі поле не дало можливість контролювати м'яч. Ще в першому таймі почали робити помилки, а після перерви проявилася втома. Є і позитив, адже не давали нічого створити супернику, і особливих моментів біля наших воріт практично не було. Гра складалася з епізодів, і в деяких ми віддали ініціативу. Найголовніше, що вистояли і виграли цю гру.

Заміна Коноплянки пов'язана з тим, що він трохи втомився, тому випустили більше свіжого гравця. Потрібно привітати Циганкова з дебютом, адже він добре вписався в гру і допоміг виграти цей матч", - розповів Шевченко після гри.

Нагадаємо, що Шевченко став головним тренером збірної України минулого літа.