Шевченко про нічию з турками: Ми на правильному шляху

Шевченко вважає, що команда грала добре. / Фото: Reuters

Керманич збірної України прокоментував напружений матч у відборі ЧС-2018.

Керманич збірної України Андрій Шевченко прокоментував напружений виїзний матч проти Туреччини у відборі до ЧС-2018, в якому команди розійшлися нічиєю – 2:2.

"Ми грали з хорошим суперником. Хлопці віддали на полі усі сили. Турки можливо провалили перший тайм, але правильно налаштувалися у другому, стадіон їх підтримував добре.

Після забитого м'яча вони, навпаки, піднялися духом і забили нам зі спірного пенальті м'яч. Звичайно, нам не вдалася кінцівка, останні 10 хвилин. Я думаю, просто хлопці втомилися. Я задоволений грою команди. Епізоди були дуже хороші, хоча були й проблеми – ми це підтягнемо.

Результатом після 2:0 не зовсім задоволений, але для мене головне, щоб вони грали у футбол. Я не хочу бачити бий-біжи. Я хочу бачити комбінаційний футбол і вірю, що наші футболісти можуть в нього грати. Навіть якщо це було не завжди, але у нас були дуже хороші відрізки, а значить ми на правильному шляху", – розповів Шевченко.

Нагадаємо, що тренер турків Фатіх Терім вважає результат матчу незадовільним для своєї команди.