Шевченко вперше в кар’єрі завоювала медаль ЧС

Спорт 2 березня, 2009, 11:11 584
Валентина Шевченко завоювала бронзову медаль у 30-кілометровому жіночому марафоні.

На чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що проходив в чеському містечку Ліберець, українка Валентина Шевченко завоювала бронзову медаль у 30-кілометровому жіночому марафоні.

Всього 0.4 секунди наша 33-річна спортсменка програла росіянці Євгенії Медведєвій.

Вперше на "дорослих" чемпіонатах світу Валентина Шевченко виступила в 1995 році, але ще жодного разу не поверталась зі світових першостей з медалями. У Лібереці Шевченко двічі була п'ятою, і, ось нарешті, добилася медального успіху.

Зазначимо, що чемпіонкою світу стала Юстина Ковальчик з Польщі. Нашу спортсменку вона випередила на 9.3 секунди.

Інші українки фінішували в марафоні так: Марина Анцібор показала 31-й результат, Віта Якимчук прийшла до фінішу 34-ю, Катерина Григоренко посіла 45 місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами sports.com.ua / А.Р.