Шість забитих голів в Одесі

Герой матчу "Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Солігорськ) - Ігор Бугаєв (Фото - chernomorets.odessa.ua)
Спорт 9 липня, 2007, 14:38 670
Одеський «Чорноморець» виграв у білоруського «Шахтаря» з рахунком 4:2 в рамках першого матчу другого раунду Кубка Інтертото.

Одеський "Чорноморець" першим з українських клубів стартував в єврокубках в новому сезоні. У першому матчі другого раунду Кубка Інтертото одесити перемогли вдома білоруський "Шахтар" (Солігорськ) з рахунком 4:2.

Одеська команда виграла завдяки голу Олега Венглинського і хет-трику Ігоря Бугаєва

Команди почали зустріч активно і вже до 18 хвилини забили три м'ячі. Спочатку після кутового вдало пробив головою Бугаєв, через хвилину Ріос зрівняв рахунок ударом з лінії воротарської. На 18-й хвилині одесити знову вийшли вперед - гол на рахунку Венглинського.

Після перерви одесити продовжили атакувати ворота «Шахтаря». Ігор Бугаєв довів рахунок до 3:1, проте незабаром гості відіграли один м'яч зі штрафного.

На передостанній хвилині тайму Бугаєв зробив хет-трик, реалізувавши вихід один на один, і встановив остаточний рахунок в матчі - 4:2.

«Я думаю, що ми зіграли так, як планували. Цей раунд складається з двох ігор, і в першій домашній зустрічі нам потрібно було багато атакувати і забити якомога більше голів. У атаці зіграли нормально, реалізовували моменти, а в захисті є ще багато роботи», - підкреслив в ході післяматчевої прес-конференції головний тренер «Чорноморця» Віталій Шевченко