Шостий тур Прем'єр-ліги почався з бойової нічиєї

Єзерський врятував "Зорю"© zarya-lugansk.com
Спорт 13 серпня, 2010, 22:51 2746 1

У стартовому матчі 6 туру Прем'єр-ліги "Зоря" і "Іллічівець" зіграли в бойову нічию - 2:2. Причому, господарі відігрались лише в компенсований час.

Цікаво, що "Іллічівець" відкриває тур вдруге поспіль. І якщо у попередньому турі в матчі "Іллічівець" - "Металург" Запоріжжя було обмаль гольових моментів і закономірна нульова нічия, то гра в Луганську була багата на цікаві події і, що найголовніше, голи.

У першому таймі господарі створили три гольових моменти, один з яких реалізували. Ветеран українського футболу Володимир Єзерський успішно підключився до атаки і після пасу зліва від Микицея пробив повз Всеволода Романенка.

А ось у другому таймі домінували гості. Протягом п'яти хвилин - з 64-ї по 69-ту - гості забили два м'ячі. Спочатку Ярошенко відправив м'яч у ворота після розіграшу кутового (сфера рикошетом від ноги захисника влетіла в сітку). А через 5 хвилин Ярошенко скинув м'яч під удар партнеру, але круглий від захисника Ковальова влетів у ворота - автогол.

Гості прогнозовано віддали ініціативу господарям, намагаючись піймати їх на контратаці. Маріупольці мали кілька таких нагод, однак забити третій гол у ворота Мартищука їм не вдалося.

А наприкінці гри господарі наче прокинулись від сну. На першій компенсованій хвилині Володимир Єзерський зрівняв рахунок. Ветеран виявився найспритнішим після подачі кутового.

На п'ятій компенсованій хвилині Касьян забив третій гол, але асистент арбітра сигналізував положення поза грою, якого не було.

2:2 - бойова нічия. Обидві команди набрали по 6 очок.