Швейцарія і Білорусь вийшли у півфінал чемпіонату Європи (відео)

Швейцарці виграли усі матчі в групі© uefa.com
Спорт 19 червня, 2011, 03:47 2247 1
До квартету найсильніших європейських молодіжних збірних пробились Швейцарія та Білорусь.

На молодіжному чемпіонаті Європи, що проходить у Данії, визначилась перша пара півфіналістів. До квартету найсильніших європейських збірних, складених з гравців віком до 21 року, пробились Швейцарія та Білорусь.

"Банкіри" виграли усі матчі, не пропустивши жодного  м'яча, і закономірно посіли перше місце у групі А.

Натомість, білоруські футболісти пройшли у півфінал попри розгромну поразку від тих же швейцарців у третьому турі. Це сталося завдяки тому, що Ісландія обіграла Данію.

У підсумку, ісландці, данці та білоруси набрали по три очки, маючи однакову різницю м'ячів 3-5. А в особистих зустрічах між цими трьома командами саме білоруси виявилися найкращими - у них різниця м'ячів "+1", у ісландців - "0", а у данців - "-1".

Відзначимо, що гра Швейцарія - Данія проходила за тотальної переваги "банкірів". У першому таймі дублем відзначився Адмір Мехмеді, а третій м'яч у ворота Гутора забив Франк Фельтшер на третій компенсованій хвилині до основного часу матчу. Щоправда, наші північні сусіди догравали матч у меншості.

Натомість, у зустрічі між ісландцями та данцями у першому таймі домінували господарі змагань, однак пробити Харальдура Бйорнссона їм ніяк не вдавалося. А на 58-й і 60-й хвилинах господарі капітулювали - перші голи ісландцям на Євро-2011 принесли відповідно Колбейн Сігторссон і Біркір Б'ярнасон.

На 81-й хвилині данці зусиллями Башкіма Кадрії скоротили відставання. Однак останнє слово було за Йолтуром Вальгардссоном, який збільшив перевагу на 92-й хвилині.

Як виявилося, саме цей гол і вивів Білорусь у півфінал, оскільки за рахунку 2:1 далі проходила б Данія.

Суперники Швейцарії і Данії визначаться у неділю ввечері. Сподіватимемося, що до півфіналу потрапить і збірна України. Для цього хлопцям Павла Яковенка потрібно обіграти іспанців з різницею у два м'ячі (якщо Англія і Чехія зіграють у нічию, то нам вистачить і мінімальної перемоги).