Сім голів та конкурси: як легенди "Динамо" і "Дніпра" зіграли матч пам'яті Кучеревського

У Дніпрі відбувся матч пам'яті легендарного тренера.

Минулої неділі на "Дніпро-Арені" зоряні гравці "Динамо" і "Дніпра" провели матч пам'яті  заслуженого тренера СРСР і України Євгенія Кучеревського, який пішов із життя десять років тому.

Вони подарували справжнє свято вболівальникам (приємно, що на трибунах було кілька тисяч глядачів - більше, ніж на багатьох матчах Прем'єр-ліги).

Матч, в якому були ефектні голи, точні передачі і навіть невластиві ветеранським матчам підкати, завершився з рахунком 5:2 на користь дніпрян. У складі "Дніпра" забивали Едуард Сон, Роман Максимюк, Руслан Ротань, Сергій Назаренко, Олег Шелаєв, а у динамівців - Вадим Євтушенко і Іван Яремчук.

Крім, власне двох таймів, які ветерани провели на полі, вболівальників розважали вибиванням на трибуни м'ячів з автографами після закінчення гри та конкурсом пенальтистів в перерві.

Нагадаємо, Кучеревський тренував "Дніпро" у 1986-1992 і 2002-2005 роках.

Склад "Дніпра": Валерій Городов, Микола Медін, Артем Куслій, Сергій Башкіров, Володимир Геращенко, Сергій Дірявка, Володимир Єзерський, Олександр Поклонський, Сергій Пучков, Андрій Сідельніков, Олексій Чередник, Євген Яровенко, Володимир Багмут, Сергій Валяєв, Олександр Грицай, Василь Лябік, Сергій Назаренко, Роман Максимюк, Андрій Полунін, Руслан Ротань, Олександр Рикун, Олександр Червоний, Олег Шелаєв, Едуард Сон, Олег Таран, Сергій Думенко.

Склад "Динамо": Виктор Чанов, Володимир Безсонов, Юрій Дмитрулін, Володимир Горілий, Владислав Ващук, Василь Рац, Олексій Михайличенко, Ігор Костюк, Віталій Косовський, Ігор Бєланов, Вадим Євтушенко, Іван Яремчук, Сергій Беженар, Валерій Черніков, Олександр Заваров, Василь Кардаш, Сергій Процюк.