Скромна перемога "Шахтаря"

Спорт 9 серпня, 2007, 11:05 362
"Шахтар" завоював путівку в третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, здобувши перемогу над єреванським "Пюніком".

"Шахтар" - "Пюнік"
Агван Мкртчян проти Ігора Дуляя.
Донецький "Шахтар" вдома переграв армянський "Пюнік" з мінімальною перевагою – 2:1, і тепер зустрінеться у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів з австрійським "Зальцбургом".

Перший гол на 32-й хвилині матчу в Донецьку забили вірмени. Захист "гірників" помилився після навісу ліворуч у штрафний майданчик, і ніким не прикритий Газарян ударом головою відкрив рахунок у матчі.

"Шахтар" реабілітувався на 41-й хвилині: Брандао забив супергол, пройшовши зліва по флангу, потрапивши до штрафного і потужно пробивши метрів з 15-ти - 1:1.

У другому таймі "Шахтар" вийшов уперед: на 49-й хвилині "гірники" провели швидку атаку, Жадсон з центра поля віддав м’яча ліворуч на Брандао. Бразилець увірвався до штрафної, прострелив на Гладкого. Удар Олександра - рікошет від Тадевосяна - 2:1.

У наступному раунді на команду Мірчі Луческу чекає набагато сильніший суперник – австрійський "Зальцбург", який забив у двох матчах латвійському "Вентспілсу" 7 м'ячів, не пропустивши жодного.

Суперником київського "Динамо" буде боснійський "Сараєво", який хоч і програв вдома бельгійському "Генку", але за сумою двох матчів вийшов у наступне коло розиграшу.

Перший матч: 3:1, Підсумковий рахунок: 10:2

"Славія" (Чехія) – "Жиліна" (Словаччина) 0:0 (4:3 пен.)
Перший матч: 0:0, Підсумковий рахунок: 0:0 (4-3)

Після сьогоднішніх матчів остаточно сформувався список учасників 3-го кваліфікаційного раунду:

"Лаціо" (Італія) - "Динамо" (Бухарест, Румунія)