Слабка втіха для українських гандболісток

Спорт 10 грудня, 2007, 13:43 219
Жіноча гандбольна збірна України на чемпіонаті світу, що продовжується у Франції, посіла 13-е місце, обігравши команду Бразилії.

Українські гандболістки стали найкращими серед команд-невдах і виграли турнір під назвою "Кубок Президента". В останньому матчі на турнірі Україна перемогла Бразилію - 24:21.

Поєдинок видався видовищним і красивим. Команди продемонстрували абсолютно різні стилі гри. Українська команда грала чітко і холоднокровно, розігруючи м'яч до вірного.

Бразилія грала у швидкісний гандбол, прагнула перехопити м'яч і провести блискавичні атаки. Швидку і захоплюючу гру своїми криками і темпераментними діями доповнювали тренери обох команд.

Збірна України повела в рахунку з перших хвилин гри. Тільки на 43-й хвилині матчу Бразилія змогла вийти вперед (14:15), але, як виявилося пізніше, в перший і останній раз за гру. Українки відповіли чотирма чіткими атаками - 18:15.

За півтори хвилини до закінчення гри збірна Бразилії скоротила рахунок до 22:21, але наша команда не дала себе обіграти. Голи Цигиці і Резнір зняли питання про переможця - 24:21. Олена Цигиця стала найрезультативнішою у складі нашої команди - 9 м'ячів.

А тим часом, продовжуються ігри у двох підгрупах основного раунду чемпіонату. Командам залишилося зіграти матчі останнього туру, після яких і визначаться всі чвертьфіналісти турніру.

В першій групі вони вже відомі – Норвегія, Росія, Ангола та Франція. Вдалий виступ африканської команди є головною сенсацією чемпіонату – анголки вже обіграли такі сильні збірні як Хорватія, Македонія і Франція!

З другої групи до 1/4 фіналу чемпіонату світу вийдуть команди Німеччини, Румунії та Угорщини, а також одна з двох команд – Іспанія або Корея.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / iPlus / К.К.