Собака перервала футбольний матч у Колумбії (відео)

Пес побавивсь на футбольному полі / Фото: youtube

Юрба людей більше трьох хвилин бігала за собакою, намагаючись вигнати її з поля.

Матч 1/8 фіналу Південноамериканського кубка між колумбійським "Санта Фе" та бразильським "Ботафого" був перерваний більш, ніж на 3 хвилини, через появу на полі собаки.

На 67-й хвилині, коли "Санта Фе" вів з рахунком 4:0, пес вирішив розвеселити публіку і вибіг на поле.

Деякий час футболісти не знали, що робити з таким гостем. А потім почали намагатися вигнати собаку, але вона сприймала їхні спроби, як забавну гру, без зупинки бігаючи по полю.

Згодом хтось спробував заманити тварину червоною ганчіркою. І це спрацювало. Але не надовго. Пес побіг за ганчір'ям до кромки поля і повернувся назад, втікаючи від футболістів та арбітрів.

Втікти з поля собака вирішила лише тоді, коли ловити її кинулася більша юрба людей.

Після цього матч продовжився і гостям не вдалося якось переламати хід гри, в результаті матч закінчився з рахунком 4:1 на користь "Санта Фе".

Фанати грецького клубу влаштували фантастичне фаєр-шоу на трибунах (відео)