"Сокіл" гідно протистояв лідеру

Спорт 5 листопада, 2007, 13:12 266
Хокейний клуб з Києва на рівних грав з лідером західного дивізіону російської вищої ліги, клубом з Дмитрова, але програв в овертаймі – 1:2.

"Сокіл" - "Дмитров"
УНІАН
Небезпечний момент біля воріт Федорова.
Київський "Сокіл" в рамках вищої ліги Відкритого чемпіонату Росії спромігся взяти одне очко у першому поєдинку з лідером дивізіону "Захід", хокейним клубом "Дмитров".

Побачити результативну атаку вдалося лише в середині другого періоду, коли ХК "Дмитров" повів в рахунку. Після кидка захисника Юрій Кузнєцов підставив ключку і шайба влетіла під поперечину воріт Олександра Федорова.

За кілька хвилин гості мали одразу дві нагоди подвоїти перевагу. Проте кіпер столичної команди на відмінно справився зі своїм завданням.

На сороковій секунді заключної двадцятихвилинки "Сокіл" зрівняв рахунок. Віталій Литвиненко виїхав з-за воріт і видав точну передачу на Олександра Матвійчука. Останній не схибив – 1:1.

Віктор Луговськой
УНІАН
Віктор Луговськой закинув вирішальну шайбу в овертаймі матчу "Сокіл" - "Дмитров".
Такий результат протримався до завершення основного часу. А от в овертаймі вправнішими були гості. Менш ніж за хвилину до завершення додаткової п’ятихвилинки крапку в бездоганній комбінації поставив Віктор Луговськой – 2:1.

Київський "Сокіл" продовжує втримувати залікове для плей-офф сьоме місце. У киян наразі тридцять п’ять очок. Лідирують "Дмитров" та пензенський "Дізель".

Сьогодні "Сокіл" проводить в Броварах ще один матч з "Дмитровом" .

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.