"Сокіл": на старті турніру дві поразки

Спорт 15 серпня, 2007, 12:10 223
Київський "Сокіл" програв московським "Спартаку" та "Крильям Совєтов" на "Кубку Спартака".

"Спартак" - "Сокіл"
Фрагмент матчу "Спартак" - "Сокіл" (Фото - spartak.ru)
Незважаючи на те, що саме київська команда відкрила рахунок у матчі "Кубка Спартака" "Спартак" – "Сокіл", поєдинок закінчився впевненою перемогою господарів – 7:3.

Тільки стартовий період закінчився для "Сокола" з пристойним рахунком. І те в першу чергу через надмірну щедрість москвичів. Далі на льоду здебільшого панувала одна команда, що забивала голи на будь-який смак. Особливо впевнено діяли червоно-білі, коли грали у більшості.

У першій перерві на льоду "Сокольників" відбулося нагородження цінними подарунками і медалями прославленого ветерана червоно-білих Євгена Зіміна, який недавно справив 60-річний ювілей.

У іншому матчі, що відбувся у вівторок, російський клуб "Крилья Совєтов" обіграв фінський "Ювяскюля" з рахунком 3:2.

"Спартак" – "Сокіл" - 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

Голи: Благой (Матвійчук), 5:49 (0:1), Вишняков (Докшин), 8:09 (1:1), Канарейкін (Галушкін, Рибін), 22:14 (2:1), Яханов (М.Юньков, А.Юньков), 30:45 (3:1), Акіфьєв (Сапожков), 37:40 (4:1), Матвійчук (Благой), 38:43 (4:2), Акіфьєв (Уппер), 41:03 (5:2), Докшин (Зімін, Вишняков), 44:33 (6:2), Гаврилюк (Черненко, Катрич), 50:18 (6:3), А.Юньков (М.Юньков, Яханов), 58:59 (7:3).

У середу київський "Сокіл" зазнав ще однієї поразки. У матчі з командою "Крилья Совєтов" точилася напружена боротьба. але москвичі виявилися сильнішими - 5:4.

"Крилья Совєтов" - "Сокіл" 5:4 (1:0, 1:1, 3:3)