"Сокіл" переміг аутсайдера

Спорт 23 жовтня, 2007, 13:29 608
В першому матчі в Ступіно київський клуб обіграв місцеву команду "Капітан", яка замикає турнірну таблицю чемпіонату Росії з хокею у вищій лізі.

Київський "Сокол" впевнено провів перший матч проти ступінського "Капітана", замикаючого турнірну таблицю дивізіону "Запад" вищої ліги відкритого чемпіонату Росії з хокею.

У першій 20-хвилинці кияни закинули три шайби, у другій обмінялися голами з суперником, і лише в завершальному періоді господарі зуміли закинути на одну шайбу більше киян. При цьому "Сокіл" відзначився у меншості. Підсумковий рахунок — 5:3 на користь українців.

Перемога вивела "Сокіл" з 24 очками після 13 матчів на шосте місце. На першому —  ХК "Дмитров" (15 ігор, 34 очки).

"Капітан" — "Сокіл" 3:5 (0:3, 1:1, 2:1)

Шайби: Бірюков (31:23, більш.), (58:56, більш.), Абозін (56:56, більш.) — Зоткін (01:01), Дяченко (03:47, більш.), Бобровников (04:16), Литвиненко (28:58), Яковенко (56:25, менш.)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / К.К.