"Сокіл" переміг чемпіона у другому турі Екстраліги

"Сокіл" святкує перемогу© ХК "Сокіл"
Спорт 7 вересня, 2009, 12:40 860
У другому турі білоруської Екстраліги "Сокіл" домігся першої перемоги в чемпіонаті.

Київський "Сокіл" важко переніс поразку від "Хімволокна" в першому турі білоруської Екстраліги - повернення в ВЧБ проходило під гаслами "до нас їде збірна України". І такий результат у першому матчі!

Для того, щоб струснути команду, була потрібна жорстка розмова всередині колективу. Мабуть, це допомогло, хоча результат прийшов далеко не відразу.

Початок зустрічі в Мінську також не віщував нічого доброго – перший період, не дивлячись на те, що кияни перекидали господарів більше, ніж у тричі - "Сокіл" програв з рахунком - 0:1.

На початку другої двадцятихвилинки Малов зрівняв рахунок, а період, в цілому, знову пройшов під диктовку гостей.

Результат до українців прийшов в третьому періоді. "Сокіл" пропустив першим, але протягом однієї, 57-ї хвилини, зусиллями Безщасного і Дьяченка, все вирішилося на користь українців.

Наступну гру "Сокіл" проведе 8 вересня у Мінську. Суперником українців буде "Керамін".