"Сокіл" переміг фаворита

Спорт 15 жовтня, 2007, 10:03 673
Програвши перший поєдинок "Хіміку" з рахунком 3:4, у другому київський "Сокіл" реабілітувався, перемігши лідера Вищої ліги з рахунком 8:3.

Київський "Сокіл" сповна реабілітувався у другому матчі проти воскресенського "Хіміка" в рамках Вищої ліги відкритого чемпіонату Росії з хокею. Нагадаємо, що матч, зіграний в суботу, завершився перемогою російського клубу, який на даний момент є лідером чемпіонату  – 4:3.

У першому періоді недільного поєдинку кияни тричі засмучували воротаря росіян. По одному разу відзначилися Олексій Зоткін, Олександр Матвійчук та Дмитро Цируль. Дві шайби були закинуті у більшості.

У другій двадцятихвилинці Халім Нігматулін дещо скоротив відставання. Однак невдовзі "Сокіл" знову чудово використав чисельну більшість. Шайба на рахунку Андрія Срюбко.

На шістнадцятій хвилині другого періоду "хіміки" довели, що теж вміють використовувати перевагу в одного гравця. Гол в активі Олександра Романова. На перерву команди пішли за гандикапу киян у три шайби. Рахунок 5:2 зробив Олексій Зоткін.

На початку заключної двадцятихвилинки Халім Нігматулін записав до свого активу дубль. Надалі забивали лише господарі. Олександр Савицький, Олександр Яковенко та Віталій Литвиненко завершили побиття хіміків – 8:3!

Наступні два поєдинки "Сокіл" мав провести вдома проти "Рязані" 17-18 жовтня. Але оскільки російський клуб потрапив в аварію і кілька гравців команди дістали ушкоджень, матчі будуть перенесені на пізніший термін.