"Сокіл" поділив очки з "Капітаном"

Гравець "Сокола" радіє закинутій шайбі© Наш спорт
Спорт 4 листопада, 2008, 10:11 590
Ступінський "Капітан" перервав 9-матчеву переможну серію київського "Сокола", але у другому матчі кияни взяли реванш.

Після поразки з рахунком 1:2, київський "Сокіл" виграв у другому матчі в "Капітана" з міста Ступіно з рахунком 5:3.

Відкрив рахунок Вадим Авєркін, подвоїв перевагу "Сокола" Роман Малов. Але до кінця першого періоду ступенці вирівняли ситуацію, так що вже у другому ігровому відрізку Олегу Шафаренку і Олександру Матвійчуку довелося надолужувати прогаяне – 4:2. У третьому періоді ступінці забили ще раз, а відповів їм Роман Сальников – 5:3.

Отже, з трьома заробленими очками "Сокіл" відлітає додому, де 7 листопада його чекає зустріч з ХК ВМФ.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.