"Сокіл" розпочав новий рік з перемоги

Спорт 10 січня, 2009, 10:15 773
Після домашньої перемоги над "Титаном" київський "Сокіл" продовжує лідирувати у Західному дивізіоні Вищої ліги чемпіонату Росії з хокею.

В п'ятницю, 9 січня, київський "Сокіл" вдома переграв клинський "Титан" в рамках чергового туру російської відкритої першості з хокею серед команд Вищої ліги.
"Сокіл" виглядав сильнішим за своїх супротивників і здобув впевнену перемогу – 5:2.

Вже перший період приніс київським уболівальникам цілий град шайб. Спочатку Аверкін з допомогою Гунька зміг відкрити рахунок, реалізувавши чисельну перевагу господарів, а потім Яковенко і Цируль відзначились закинутими шайбами.

Гості впродовж першої двадцятихвилинки змогли лише одного разу вразити ворота киян – це зробив на 14-й хвилині Михайлов.

Другий період також пройшов з перевагою "Сокола". Хоча гості змогли відіграти одну шайбу на 35-й хвилині зусиллями Коптяєва, шайба киянина Матвійчука і другий результативний кидок Яковенка зняли всі питання про переможця у цій грі.

Таким чином, завдяки вчорашній перемозі, "Сокіл" продовжує лідирувати у Західному дивізіоні, як і раніше випереджаючи ХК "Дмитров" на 2 очки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uaSport.net / К.К.