"Сокіл" стартував в російській Вищій лізі

Спорт 24 вересня, 2007, 12:35 245
Київський "Сокіл" стартував у Вищій лізі чемпіонату Росії з хокею з поразки від ХК "Белгород", проте наступного дня взяв у суперника реванш.

У суботу на льоду столичного Палацу спорту київський хокейний клуб "Сокіл" провів свій перший поєдинок у російській Вищій лізі. Нажаль, перемогу з рахунком 4:2 здобули гості – ХК "Белгород".

Стартову гру "Сокола" особисто відвідав Владислав Третьяк, чия поява в ложі почесних гостей була зустрінута бурхливими оплесками. Як ні прагнули кияни показати себе з найкращої сторони перед почесними гостями, ним цього не вдалося.

Програвши перший період, наша команда завдяки двом голам Дмитра Цируля вийшла вперед, але в завершальній 20-хвилинці "Белгород" покарав наших гравців за грубість.

Друга і третя шайби у ворота Селіверстова влетіли, коли "Сокіл" грав у меншості, а останній гол був забитий у порожні ворота – "Сокіл" пішов ва-банк, знявши голкіпера і випустивши шостого польового гравця.

В неділю "Сокіл" у другій грі з "Белгородом" показав бойовий характер, і зміг добитися справжньої вольової перемоги. Програючи 0:1, 1:3, підопічні Олександра Сеуканда добилися перемоги - 6:3. Три шайби закинув Олександр Бобкін, по одному разу відзначилися Зоткін, Литвиненко та Малов.

"Сокіл": поразка і перемога

Спорт 24 вересня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.