"Сокіл" вдруге програв ХК "Дмитров"

Спорт 6 листопада, 2007, 12:17 268
Київський хокейний клуб уперше програв два спарених матчі в себе вдома.

Київський хокейний клуб "Сокіл" і в другому матчі вищої ліги чемпіонату Росії поступився в домашніх стінах команді ХК "Дмитров" із рахунком 0:3.

Таким чином, підопічні Олександра Сеуканда вперше в сезоні програли обидва домашні спарені матчі, пише sport.com.ua

ХК "Дмитров"
УНІАН
Російський ХК "Дмитров" двічі переміг "Сокіл".
Хокеїсти обох команд змусили довго чекати на першу закинуту шайбу. Рахунок відкрили гості. Коли на лаву штрафників один за іншим із невеликим інтервалом відправилися гравці киян Ігор Кугут і Олег Благой (обидва – за підніжку), дмитрівцям знадобилося всього 24 секунди на те, щоб розіграти двох "зайвих" гравців.

Андрій Петрунін прокатився за ворота киянина Селіверстова та видав ідеальний пас на п'ятачок Олегу Вощенікіну, який і відправив шайбу у ворота.

Якщо в першій грі цих команд на початку третього періоду українські хокеїсти зрівняли рахунок, то цього разу шайба вдруге опинилася в їх воротах. Після кидка Олександра Чербаєва першим біля шайби опинився Олексій Мурзін, і з незручної руки, з розвороту закинув її до воріт.

Реальний шанс відповісти гостям хоча б одним голом представився киянам за дві з половиною хвилини до завершення третього періоду, коли гості залишилися утрьох. Проте все завершилося найнесподіванішим чином - третьою шайбою "Дмитрова".

В момент кидка від синьої лінії у Савицького зламалася ключка, шайба потрапила до гравця росіян Кузнєцова, який на швидкості пройшов нашого захисника, вийшов сам на сам із Селіверстовим і закинув третій гол.

Отже, "Сокіл" програв із "сухим" рахунком 0:3.

Команди виступали в таких складах:

"Сокіл": Селіверстов – Кугут, Савицький, Срюбко, Бобкін, Харченко, Малов, Бобровніков, Матвійчук, Благой, Аверкін, Пастух, Гунько, Вол.Алексюк, Литвиненко, Зоткін, Яковенко, Цируль, Василевський.

ХК "Дмитров": Д'яконов – Грібко, Єршов, Трофімов, Кудашов, Кузнєцов, Дилевський, Остроушко, Петрунін, Волчков, Смірнов, Луговський, Чербаєв, Плющев, Вощенікін, Мурзін, Чуканов, Петушкін.

"Газпром-ОГУ" (Оренбург) – "Кристал" (Саратов) – 4:0

Після 12-го туру змагання "Сокіл" знаходиться в середині турнірної таблиці - на 7-му місці, в киян 35 очок. Лідирує ж "Дмитров", який після перемоги в Україні набрав 51 очко.