"Сокіл" виграв по булітах

Спорт 16 листопада, 2007, 13:40 625
У другому матчі проти саратовського "Кристала" "Сокіл" відігрався, програючи 1:3, а у серії булітів виявився сильнішим.

Київський "Сокіл" здобув другу поспіль виїзну перемогу над саратовським "Кристалом". Але цього разу підопічні Олександра Сеуканда виграли лише в серії булітів.

Перший період проходив в рівній боротьбі з невеликою перевагою господарів. Було видно, що росіяни настроєні взяти реванш за поразку днем раніше.

Проте, незважаючи на численні моменти біля воріт обох команд, забитих шайб глядачі в першій двадцятихвилинці так і не побачили.

Ледве почався другий період, як Михайло Корольов вивів господарів вперед. Але не пройшло і хвилини, як Віталій Гаврилюк зрівняв рахунок.

Проте майже відразу після цього "Кристал" знову вийшов вперед завдяки точному кидку Андрія Блохіна. Ще через п'ять хвилин Сергій Симонов реалізував чисельну перевагу своєї команди і збільшив рахунок до 3:1 на користь господарів.

На завершальний період "Сокіл" вийшов з величезним бажанням врятувати гру, і йому це вдалося. Спочатку Юрій Д'яченко скоротив розрив в рахунку до мінімуму, а через деякий час Віталій Литвиненко зробив його рівним.

Овертайм переможця не виявив, а в серії булітів вдалішими були гості.

Після 24 зіграних матчів "Сокіл" піднявся в турнірній таблиці на одну сходинку і тепер посідає 5-е місце, маючи в своєму активі 42 очки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РБК-Україна / К.К.