"Сокіл" закинув вирішальну шайбу на останній секунді

Спорт 10 лютого, 2009, 16:05 714
Київський хокейний клуб "Сокіл" здобув важку перемогу, взявши реванш у ХК "Рязань" в матчі Відкритого чемпіонату Росії.

Тільки-но повернувшись із табору національної збірної України, шестеро хокеїстів київського "Сокола" допомогли своїй команді здобути перемогу у вчорашньому поєдинку Відкритого чемпіонату Росії.

Захисники Люткевич, Срюбко, Наваренко та Побєдоносцев, а також нападники Матвійчук і Шафаренко, вже за декілька годин після прильоту з Латвії, протистояли російській "Рязані". Хлопці, незважаючи на те, що для них цей матч був четвертим за п’ять днів – билися по-справжньому.

"Рязань" знову показала себе майстром реалізації більшості. Обидві свої шайби у звітній грі росіяни закинули, маючи чисельну перевагу. У другому та третьому періодах відзначилися Павло Сєдов і Дмитро Стєрлігов відповідно. За "Сокіл" вчора забивали Андрій Срюбко і Олександр Побєдоносцев, який і став головним героєм матчу з "Рязанню".

Срюбко свою шайбу закинув у заключній 20-тихвилинці – у звичній манері, потужним кидком від синьої лінії. А от Побєдоносцев створив два диво-голи. У першому періоді Олександр пробив рязанського голкіпера, вистріливши практично з центра поля. Друга шайба від ключки Побєдоносцева залетіла у ворота "Рязані" на останній секунді гри! Олександр, таким чином, приніс "Соколу" феєричну перемогу з рахунком 3:2.

У турнірній таблиці кияни як і раніше посідають друге місце, відстаючи від ХК "Дмитров" на 3 очки.

Київський "Сокіл" взяв реванш у ХК "Бєлгород"