"Сокіл" закріпився в лідерах

"Сокіл" двічі поспіль обіграв лідера
Спорт 6 грудня, 2008, 14:43 754
Хокеїсти "Сокола" в гостьовій грі проти ХК "Дмитров" здобули перемогу і в другому поєдинку - 2:3.

Вчора перемогу в овер-таймі нашій команді приніс Олег Шафаренко. "Дмитров" мав вчора набагато більше моментів, ніж у першій зустрічі, а гравці "Сокола" побудували гру на контратаках і максимум уваги приділили обороні.

Кияни відкрили рахунок під кінець першої хвилини гри. Малов прорвався до воріт. Перший кидок Романа Єнсен відбив, але на добивання не зреагував. "Дмитров" створював біля воріт Федорова момент за моментом, і був нагороджений за свою активність голами у виконанні Петушкіна і Валліуліна.

Зрівняти рахунок і перевести гру в овер-тайм "Соколові" вдалося на 57-ій хвилині, коли чітко пробив по воротах Шафаренко. На 4-ій хвилині овер-тайму Олег знаходячись перед воротами закинув схожу шайбу, яка і принесла "Соколові" перемогу.

Тепер у Західному дивізіоні кияни, набравши 83 очки, посідають перше місце і випереджають "Дмитров" на 4 очка.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / Н.З.