"Сокіл" завершив перше коло Екстраліги на другому місці

Сеуканд розчарований грою у Гродно© hcsokol.kiev.ua
Спорт 7 жовтня, 2009, 14:44 675
Київський "Сокіл" зазнав четвертої поразки у регулярному чемпіонаті Екстраліги.

У заключному поєдинку першого кола білоруської Екстраліги хокеїсти київського "Сокола" з різницею в дві шайби поступилися на виїзді гродненському "Неману".

Рахунок у матчі відкрили кияни. Відзначився Валентин Олецький. На жаль, продовження не було.

Другий період залишився за "Неманом", кольори якого захищають вихованці харківського хокею, які отримали білоруське громадянство, Андрій Лупандін і Єгор Єгоров, а також екс-"соколята" Артем Бондарєв і Олександр Бобкін.

Наприкінці третього періоду кияни зняли воротаря, випустивши на майданчик шостого польового гравця. Ризик себе не виправдав: господарі закинули третю шайбу і тим самим встановили остаточний рахунок матчу – 3:1.

Незважаючи на четверту поразку в сезоні, "Сокіл" завершив перше коло білоруської Екстраліги на 2-му місці. Відставання від лідера ("Юність-Мінськ") складає три очки. Щоправда, кияни зіграли найбільше матчів (14).