"Сокіл" злетів на перше місце

Спорт 13 жовтня, 2008, 11:25 458
"Сокіл" блискуче провів два матчі проти лідера Вищої ліги хокейного чемпіонату Росії.

Київський "Сокіл" на власному майданчику двічі переміг лідера Вищої ліги чемпіонату Росії - хокейний клуб "Дмитров".

Сокіл
УНІАН
"Сокіл" переміг лідера і посів його місце
У першому матчі команда Сеуканда виграла з рахунком 2:

1.

Уже на п'ятій хвилині гри кияни вийшли вперед - відзначився Д'яченко. На початку другого періоду гості відігралися, але за десять хвилин "соколята" знову повели - шайбу закинув Сальников.

До кінця поєдинку жодна команда так і не змогла забити. Таким чином, "Сокіл" вийшов на перше місце Вищої ліги Росії.

Закріпився він там після другої перемоги над "Дмитровом", цього разу з рахунком 3:2.

Після першого періоду другого поєдинку "соколята" програвали, але у другому зібралися і закинули дві шайби протягом однієї хвилини. Але втримати перемогу в основний час київські хокеїсти не змогли. В овертаймі також закинутих шайб не було. І справа дійшла до булітів, де два очки українцям приніс точний кидок Дмитра Цируля.

Таким чином, "Сокіл" став лідером Вищої російської ліги. Другий - ХК "Дмитров", у якого два матчі в запасі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами champion.com.ua / Р.К.