"Сокол" поділився перемогами з "Югрою"

"Сокіл" - "Югра" - рахунок серії 1:1© ХК "Сокіл"
Спорт 30 березня, 2009, 23:58 958
Київський "Сокіл" провів два домашніх пождинки чвертьфіналу чемпіоната Росії проти ХК "Югра". У першій грі кияни програли, а у другому матчі - перемогли.

Оформивши нещодавно чергове національне чемпіонство, столичний "Сокіл" не зумів толком налаштуватися на чвертьфінал плей-офф російського масштабу. Підопічні Олександра Сеуканда провели чи не найгірший поєдинок в сезоні, програвши "Югрі" за всіма статтями - 0:2.

29 березня. 1/4 фіналу. Перший матч
Бровари. ЛА ТРЦ "Термінал". 1 300 глядачів (вміщує 1 500)

"Сокіл" (Київ, Україна) - "Югра" (Ханти-Мансійськ) - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

"Сокіл": Карпенко (59:12 - 59:42). Гунько (2) - Наваренко (2), Срюбко (4) - Люткевіч (2), Толкунов (2) - Побєдоносцев, Ден.Ісаєнко - Якушин; Литвиненко - Аверкін - Сальников, Цируль - Матвійчук -- - Малов (2), Дьяченко (2) - Шафаренко (2) - Лахматов, Німенко - Харченко (2) - Пастух.

Шайби: 0:25 Алтерєв (Дєєв, Булатов) (0:1). 55:30 Коробов (Уткін) (0:2).
Штраф: 20 - 16.
Кидки: 22 (8 9 5) - 29 (13 8 8).

Кияни пропустили шайбу вже у першій зміні, коли Олексій Булатов зіграв нестандартно: з розвороту прострілив в сторону п'ятачка господарів, де Дмитро Алтерєв виявився найбільш розторопним - 0:1. По ходу зустрічі представник "сходу" міг ще не один раз "розписатися" у ворота Ігоря Карпенко, але страж воріт "Сокола" не помилявся аж до 56-ї хвилини, коли не дотягнувся до шайби перед своїми воротами та Коробов встановив остаточний рахунок - 0: 2.

Відзначимо, що в другому періоді "Сокіл" двічі отримав шанс відзначитися в грі "5 на 3", але обидва рази зіграв невиразно, не створивши голкіперу Костянтину Чащухіну належних проблем.

А ось у другому матчі господарі повністю переграли гостей зі сходу. Вже у першому періоді кияни повели в рахунку 2:0 - відзначились Сергій Харченко та Віталій Литвиненко. А у середині другого періоду переможну крапку поставив Олександр Побєдоносцев.

Команди відправляються в Ханти-Мансійськ, де відбудуться 3 і 4 зустрічі серії. У випадку, якщо рахунок у серії буде рівним, команди проведуть вирішальну гру у Києві.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ХК "Сокіл" / А.Р.