Солодка помста: "Реал" обіграв "Барселону" в "ель класіко"

"Реал" обіграв "Барселону"© Reuters
Переможний гол за мадридців забив Кріштіану Роналду.

В Іспанії відбувся головний матч весни "Барселона" - "Реал", іменований як "ель класіко".

Він відбувся в рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії й завершився з рахунком 2:1 на користь мадридців.

"Барселона" мала ігрову перевагу над суперником протягом всього матчу, а "Реал" радів рідкісним контратакам. Однак цей план гостей спрацював.

Перший гол у матчі був забитий на 56-й хвилині. Жерар Піке відмінно поборовся з Пепе в штрафній суперника і забив головою після подачі з кутового.

Зрівняв рахунок Карім Бензема на 62-й хвилині. Він у чудовому стрибку відправив м'яч у сітку ударом через себе. Остаточний рахунок у матчі зробив Кріштіану Роналду на 85-й хвилині, він сильним ударом вразив ворота суперника після пасу Гарета Бейла.

Незважаючи на такий результат матчу "Барселона" залишилася на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги з 76 очками в активі. "Реал" розташувався на 3 сходинці з 69 балами.

Нагадаємо, у першому "ель класіко" поточного сезону "Барселона" на виїзді розгромила "Реал" із рахунком 4:0.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.