"Спартак" ганебно вилетів з Ліги чемпіонів (відео)

Розчарований Веллітон© AFP
Спорт 23 листопада, 2010, 21:59 3938 1
"Спартак" не зумів пробитися у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Фатальною стала розгромна поразка від марсельського "Олімпіка".

Московський "Спартак" зазнав на "Лужниках" розгромної поразки від марсельського "Олімпіка" і вилетів з Ліги чемпіонів.

До цього матчу "Спартак" мав перевагу над "Олімпіком" завдяки виїзній перемозі (0:1). Однак домашнє фіаско позбавило москвичів шансів на продовження боротьби за головний європейський трофей.

Гості відкрили рахунок на 18-й хвилині. Вальбуена класним ударом зняв "павутину" з дев'ятки воріт Диканя. Москвичі у першому таймі створили кілька моментів біля воріт суперника, але фортуна у цей вечір була на стороні французів.

А на 54-й хвилині гості забили дещо курйозний м'яч. Ремі отримав м'яч на лінії штрафного, бив одразу. Але вийшло краще: зумів обіграти Штранцля, а там вже вихід один на один. Удар і від двох стійок м'яч влетів у ворота.

Через десять хвилин "Спартак" залишився у меншості. Діавара штовхнув Веллітона, той відповів, а Діавара впав. І суддя показав бразильцеві "червоне світло".

Добив господарів Брандао на 68-й хвилині - 0:3.

Додамо, що після двох поспіль перемог "народна команда" програла три матчі і тепер гратиме у Лізі Європи.