Московський "Спартак" ганебно вилетів з Ліги Європи (відео)

"Легія" вибила "Спартак" з Ліги Європи© fratria.ru
Спорт 25 серпня, 2011, 21:22 2000
У компенсований час Януш Голь забив фатальний для "Спартака" м'яч, позбавивши "народну команду" групового етапу Ліги Європи.

Московський "Спартак" не спромігся обіграти вдома польську "Легію" у повторному матчі плей-офф раунду Ліги Європи. Гра, що відбулася у Москві, завершилася з рахунком 2:3.

Причому, підопічні Валерія Карпіна вели в рахунку 2:0 до середини першого тайму, але примудрились пропустити три м'ячі.

На 10-й хвилині Кирило Комбаров відкрив рахунок. А 17 хвилин потому брат Кирила Дмитро реалізував 11-метровий, подвоївши перевагу господарів.

Та за дві хвилини Міхал Кухарчук скоротив відставання поляків. А під кінець першого тайму Мацей Рибусь зрівняв рахунок.

А вже в компенсований арбітром час Януш Голь подарував "Легії" путівку у груповий етап Ліги Європи.

Зазначимо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 26 серпня. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" і на сайті "Проспорт". Початок - о 14:00.