"Спартак" виграв всеросійську битву

Фанати "Спартака" святкують перемогу© championat.ru
Спорт 27 липня, 2009, 15:38 986 1
В центральному матчі першого кола російської Прем'єр-ліги "Спартак" переміг ЦСКА.

Матч ЦСКА – Спартак стояв особняком не тільки 15-го туру російської Прем’єр-ліги, а й першого кола чемпіонату Росії в цілому.

Яскраві атаки у виконанні футболістів обох команд, безстрашна гра захисників, гарні кидки голкіперів. А головне – були ще й майже переповнені трибуни "Лужників". У ЦСКА і, особливо, "Спартака" вистачає недоброзичливців, але жодна інша команда російської Прем'єр-ліги поки що не може зібрати настільки значну аудиторію в матчі чемпіонату Росії.

Не берегли себе Штранцль і Шемберас, реактивно діяли на своїх флангах Бистров і Красіч, чітко діяли на своїх позиціях Мамаєв і Ковальчук, Алдонін і Каріока. Але все ж таки "Спартак" діяв гостріше, загрожував воротам частіше. В цілому, можна сказати, "Спартак" переграв опонента. Як прийнято говорити в таких випадках, будь червоно-білі більш точні (успішні) при завершенні атак, ЦСКА довелося б дуже несолодко. Чого тільки коштує той факт, що чотири рази м'яч після удару спартаківців м'яч потрапляв у штангу. А одного разу Денис Бояринцев не зміг влучити практично у порожні ворота.

До цього моменту, коли Бояринцев невдало завершив атаку (а сталося під завісу першого тайму), рахунок був рівним - 1:1. Причому, першими забили ворота футболісти ЦСКА. Чергова атака з правого флангу призвела до того, що Сергій Паршівлюк невдало виніс м'яч з карного майданчика прямо на ногу Дейвідасу Шемберасу. Удар литовця з 25-ти метрів точно в кут.

1:0 - армійці повели на 12-й хвилині, відповідно у суперника залишалося ще чимало часу для того, щоб відігратися. І свого підопічні Валерія Карпіна (офіційно - Сергія Родіонова) домоглися в середині тайму. Недалеко від лінії штрафного був збитий Володимир Бистров, а удар завдав Алекс – м'яч від штанги потрапив у спину Ігорю Акінфеєву і зрикошетив у ворота.

Вирішальний же гол відбувся після перерви – Сергій Ковальчук впав у карному майданчику ЦСКА і арбітр Олександр Колобаєв призначив пенальті. Той же Алекс пенальті й реалізував.

2:1 - до фінального свистка рахунок не змінився, хоча міг би. Але, як уже було сказано вище, спартаківці невдало завершували свої гострі комбінації.

Приблизно півгодини гри спартаківці провели в меншості – другу жовту картку отримав Ковальчук. Але й ЦСКА не дограв матч у повному складі. У доданий час за фол останньої надії був видалений Вагнер.

"Спартак", набравши 27 очок, піднявся на друге місце, а ЦСКА (24) залишився на четвертому.

РОСІЯ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. 15-й тур

Москва. Лужники. 58000 глядачів
Арбітр: Олександр Колобаєв

ЦСКА – Спартак – 1:2 (1:1)

ЦСКА: Акінфєєв, Шемберас, Ігнашевич, Одіа (Маазу, 81), В. Березуцький, Щенніков, Дзагоев, Мамаєв (Жесус, 87), Красіч, Алдонін (Нецид, 71), Вагнер Лав

"Спартак": Джанаєв, Паршивлюк, Штранцль, Йіранек, Макєєв, Каріока (Фатхі, 90), Ковальчук, Бояринцев (Яковлєв, 82), Алекс, Бистров (Сабітов, 72), Веллітон

Голи: Шемберас, 13 - 1:0, Алекс, 24 - 1:1, Алекс, 65 - 1:2 (пенальті)

Попередження: Шемберас, 24, Акінфєєв, 90 - Макєєв, 33, Ковальчук, 39, Веллітон, 90
Вилучення: Ковальчук, 67 (друге попередження), Вагнер Лав, 90 (фол останньої надії)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Goal.com / А.Р.
  • Наше ім’я Наше ім’я 27 липня, 16:12 Згоден 0 Не згоден 0 "А головне – були ще й майже переповнені трибуни "Лужників". " Не те, що майже ПЕРЕповнені, а навіть не заповнені. Лужнікі вміщають 78360 глядачів (http://ru.wikipedia.org/wiki/Лужники_(стадион) ), у протоколі матчу - 58000. Учіть матчасть шолє. відповісти цитувати Дякуємоспам