Динамівцям не вдалося забити у Бразі бодай гол і кияни завершують єврокампанію.

Головний арбітр: Йонас Ерікссон (Швеція)

СПОРТИНГ БРАГА (Португалія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 0:0

СБ: 1.Артур, 28.Сільвіу, 3.Паулао, 88.Вандіньо (к), 9.Паулу Сезар - 27.Куштодіу, 45.Угу Віана - 18.Ліма (10.Елдер Барбоза, 90+1), 25.Саліно, 30.Алан - 19.Мейонг (8.Моссоро, 70)

Запасні: 42.Кріштіану, 43.Дані, 48.Анібал, 46.Пітерсон, 89.Жозе Педро

Динамо: 1.Шовковський (к) - 6.Попов, 37.Юссуф, 34.Хачеріді (44.Алмейда, 46), 2.Даніло Сілва - 5.Вукоєвич, 23.Єременко - 9.Ярмоленко, 20.Гусєв - 10.Мілевський, 22.Кравець (19.Гармаш, 65)

Запасні: 35.Коваль, 3.Бетао, 17.Михалик, 30.Ель Каддурі,  49.Зозуля

Попередження: Артем Кравець, 15; Євген Хачеріді, 29; Угу Віана, 29; Вандіньо, 41; Олег Гусєв, 52; Горан Попов, 72
Вилучення: Паулу Сезар, 29; Горан Попов, 87

90+4 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "Брага" святкує вихід у півфінал, а "Динамо" прощається з єврокубками до наступного сезону

В компенсований час біля воріт гостей не було жодного небезпечного моменту

90 хв: арбітр компенсував чотири хвилини

Динамівці пішли на штурм воріт господарів!!!

87 хв: Попов залишає поле за другу жовту картку

82 хв: удар Гармаша з-за меж штрафного. Рикошет і м'яч в руках Артура

Динамівці завдають мало ударів по воротах суперника

77 хв: Ярмоленко прострілив на Вукоєвича, однак Куштодіу на долю секунди випередив хорвата

76 хв: Гармаш завдав сильний удар зі штрафного. М'яч пролетів над поперечиною

76 хв: з кожною хвилиною "Динамо" віддаляється від півфіналу Ліги Європи

72 хв: Попов, втікаючи від суперника, вдарив рукою в його обличчя. Португальці кинулися до арбітра, вимагаючи вилучення. Однак шведський арбітр показав лише "гірчичник"

Незважаючи на те, що територіальна перевага на боці "Динамо", гостріше атакують португальці

65 хв: замість Артема Кравця вийшов Денис Гармаш

64 хв: Ліма обігрався з Віаною, увійшов в штрафний майданчик і пробив у дальній кут. М'яч пролетів поруч зі стійкою

61 хв: Попов гарно подав і Кравець, зігравши на випередження, завдав сильний удар у ближній кут. Артур відбив на кутовий

58 хв: після розіграшу кутового Попов пробив з далекої відстані. Повз ворота

55 хв: Алмейда порушив правила біля лівого кута штрафного майданчика. Після навісу зі штрафного Алан б'є головою з кількох метрів. Але м'яч летить повз ворота

50 хв: другий кутовий біля воріт Шовковського завершився небезпечним пострілом Алана. М'яч пролетів над поперечиною

50 хв: Віана віддав прекрасну розрізну передачу на хід Лімі. Той пройшов Даніло і потужно пробивав з 10-ти метрів. Шовковський відбив на кутовий

48 хв: після навісу з правого флангу виникла невелика паніка у штрафному майданчику "Браги", але в підсумку м'яч опинився в руках Артура

46 хв: кияни з перших секунд другого тайму пішли в атаку

46 хв: у складі Динамо відбулась заміна. Замість Хачеріді на поле вийшов Леандро Алмейда

Поки що загальний рахунок протистояння 1:1 на користь португальців, які мають перевагу завдяки виїзному голу. У киян залишилось 45 хвилин, щоб змінити ситуацію на свою користь

Заключні 15 хвилин тайму кияни володіють беззаперечною перевагою, але по-справжньому небезпечних моментів поки немає

45+2 хв: перерва

45+1 хв: Єременко б'є метрів з 30-ти. Повз ворота

42 хв: після подачі зі штрафного Угі Віана з кількох метрів розстрілював Шовковського, але наш голкіпер парирував удар перед собою. Добивав Мейонг, але СаШо зробив ще один сейв

41 хв: Ярмоленко пішов на чотирьох захисників. Двох обіграв, однак втратив м'яч

40 хв: в центрі поля Вандіньо грубо в'їхав в ноги Мілевському, за що отримав попередження

Після вилучення Сезара гра перемістилась на половину поля суперника. Кияни всією командою в атаці

33 хв: Єременко пробиває з 18-ти метрів, але його удар блокує захисник

Ярмоленку надали допомогу і він повернувся у гру

28 хв: у цьому ж епізоді Хачеріді збирався власноруч покарати суперника, але Гусєву ледве вдалося заспокоїти Євгена

28 хв: Паулу Сезар дуже грубо в'їхав у ноги Андрія Ярмоленка. Арбітр вилучив португальця за грубу гру

24 хв: прекрасний момент був у Ярмоленка, однак Андрій, знаходячись без опіки, головою пробив в руки Артуру. А ідеальний навіс зробив з правого флангу Даніло Сілва

23 хв: Єременко віддав прекрасну передачу на Кравця. Артем, увійшовши в штрафний майданчик, відпасував на Мілевського. Однак 10-ка Динамо втратив м'яч у простій ситуації

20 хв: Ліма б'є з лінії штрафного майданчика. Шовковський спокійно ловить м'яч

18 хв: Єременко класною передачею виводив на ударну позицію Ярмоленка, однак воротар вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч

17 хв: Угу Віана завдав потужний удар з далекої відстані. Шовковський піймав м'яч

14 хв: Ярмоленко пройшов по центру і завдав потужний удар з 20-ти метрів. М'яч пролетів поруч зі стійкою

11 хв: кияни заробили небезпечний штрафний на лівому фланзі. Гусєв навісив, але захисники виграли боротьбу і винесли м'яч за межі штрафного майданчика

9 хв: поки що м'яч контролюють переважно португальці. Динамівці ж без розкачки ідуть в атаку, але доволі швидко втрачають м'яч

Португальці обороняються ледве не всією командою, активно пресингуючи наших гравців на своїй половині поля

1 хв: Ліма після навісу з флангу завдає перший удар в напрямку воріт "Динамо". М'яч летить значно вище воріт

22:05 португальці розпочали гру з центру поля!

22:03 на трибунах доволі багато вболівальників київського "Динамо". Адже не секрет, що в Португалії працює чимало українців

22:02 команди вже вийшли на поле. Звучить гімн Ліги Європи

Шотландець може замінити Сьоміна в "Динамо"