"Спортинг" втратив перемогу

Спорт 8 листопада, 2007, 10:52 288
В матчі 4-го туру Ліги чемпіонів лісабонський "Спортинг" зіграв внічию з "Ромою" – 2:2, пропустивши курйозний гол на останній хвилині матчу.

Якщо "Спортинг" в звітному поєдинку з'явився перед рідними уболівальниками практично в оптимальному складі, то гостям знов довелося обійтися без свого капітана і лідера Франческо Тотті, який травмувався саме під час першого побачення цих команд. Залишилися в Римі і такі перевірені бійці, як Таддєї і Аквілані.

Матч почався з "холодного душу" для португальців - лівий захисник гостей Кассетті отримав передачу від одного з партнерів, змістився в центр, де на замаху прибрав опонента, але замість удару прокинув м'яч правіше, і вже знаходячись прямо по центру воріт, пробив. М'яч потрапив в ліву від кіпера "дев'ятку".

Проте, проковтнувши гірку пілюлю, португальці поступово прибрали ініціативу до своїх рук і почали планомірну облогу воріт Доні. На 13-й хвилині після дальнього удару правого бека господарів Абеля м'яч летів по центру, але кіпер вкрай невдало зреагував на цей удар – від його рук сфера полетіла в лівий кут, тоді як сам Доні опинився в правому.

До честі воротаря він зумів перегрупуватися і накрити м'яч, але той, як і раніше, залишався неслухняним і, як показав один з телеповторов, вислизнувши з рук кіпера, перетнув лінію воріт! Проте бельгійський рефері Франк Де Блекер, помітивши відмашку бокового лайнсмена, зафіксував фол з боку Лієдсона, що знаходився поруч.

Але господарі не знітилися навіть після цього спірного моменту і вже через 9 хвилин добилися свого – Лієдсон скористався своїм шансом, встановивши рівновагу в матчі – 1:1.

В другому таймі португальці продовжували атакувати і були винагороджені за старання на 64-й хвилині. "Стортинг" розіграв кутовий, і після прострілу Марата Ізмайлова Лієдсон зумів в падінні головою переправити м'яч у ворота "Роми" – 2:1.

Все йшло до заслуженої перемоги господарів, але на останній хвилині м'яч зненацька опинився у воротах "Спортинга". "Рома" добилася права на виконання "стандарта" і, незважаючи на те, що до воріт було метрів 30, Сісіньо зважився на удар - і треба ж такому трапитися, що м'яч, зрикошетивши спочатку об ногу одного гравця "Спортинга", потім попав в голову досвідченого Полги і по високій траєкторії опустився в кут, не контрольований голкіпером – 2:2.

Таким чином, в групі F після чотирьох турів лідирує "Манчестер Юнайтед", вигравши всі чотири матчі і забезпечивши собі вихід в наступний раунд ЛЧ. Близька до цього і "Рома", яка має в активі 7 очок. На третьому місці "Спортинг" (4 очки), ну а де знаходиться київське "Динамо", ми всі знаємо…