Срібло Людмили Блонської

Спорт 26 серпня, 2007, 17:01 340
Українська багатоборка виборола на чемпіонаті світу в Осаці срібну медаль, встановивши національний рекорд – 6832 очки.

Людмила Блонська
Людмила Блонська - володарка срібної медалі чемпіонату світу з легкої атлетики в Осаці.
На чемпіонаті світу з легкої атлетики в України є перша медаль! Її володаркою стала Людмила Блонська. У семиборстві вона назбирала 6832 пунктів (новий рекорд України), що принесло їй срібну медаль.

Ще після першого дня змагань українка йшла другою, встановивши, зокрема, особисте досягнення у стрибках в висоту – 1,92 м.

Сьогодні Людмила побила ще один власний рекорд – у стрибках в довжину вона досягла результату 6,88 м, випередивши саму Кароліну Клюфт (6,85 м). Спис Блонської досяг позначки 47,77 м, а 800 метрів українка пробігла за 2:16.68 хв.

Наша співвітчизниця досягла найбільшого успіху в своїй кар’єрі. Бронзового призера, Келлі Сасертон з Великобританії, українка випередила на 322 очки!

Блонська - Клюфт
Людмила Блонська та Кароліна Клюфт
А перемога дісталася феноменальній шведській багатоборці Кароліні Клюфт, яка вже втретє завоювала титул чемпіонки світу, а також встановила новий рекорд Європи – 7032 очки.

На жаль, доводиться констатувати, що інші українські спортсмени не показують в Японії своїх кращих якостей.

Не потрапила у фінал бігу на 800 м Тетяна Петлюк (2:00.90). Станіслав Нестеровський у метанні диску не пройшов кваліфікацію (59,81 м). Оксана Щербак (52,39 сек.) вибула в першому колі бігу на 400 м, а Наталя Погребняк (11,71 сек.) – в першому колі стометрівки.

Наталя Добринська посіла у семиборстві 7-е місце (6327 очок). Андрій Ковенко фінішував 18-м у ходьбі на 20 км (1:26.44).

Валері Вілі
Валері Вілі - чемпіонка світу-2007 зі штовхання ядра.
В неділю на чемпіонаті світу з легкої атлетики, окрім семиборства, були розіграні ще 3 комплекти нагород.

У змаганнях зі штовхання ядра у жінок новозеландка Валері Вілі в останній спробі змогла випередити Надію Остапчук з Білорусі. Результат переможниці – 20,54 м. Бронза в активі німкені Надіне Кляйнерт.

Еквадорець Джефферсон Перес швидше за всіх подолав пішки 20 км – 1:22.20, випередивши іспанця Франсіско Фернандеса та Хатема Гоула з Тунісу.

Тайсон Гей
Чемпіоном світу-2007 у бігу на 100 метрів став американець Тайсон Гей.
Увінчав другий день чемпіонату фінал на стометрівці у чоловіків. Найшвидшою людиною планети став американець Тайсон Гей. Його результат – 9,85 сек. На другому місці – Дерік Аткінс з Багам (9,91 сек.), на третьому – Асафа Пауелл з Ямайки (9,96 сек.).