Срібна медаль українських шаблісток

Спорт 5 жовтня, 2007, 19:30 262
В української збірної на чемпіонаті світу з фехтування нарешті є перша медаль - її сьогодні завоювала команда шаблісток.

На чемпіонаті світу з фехтування завершилися індивідуальні змагання і розпочалися командні.

Краще за всіх українців в індивідуальних змаганнях виступили Максим Хворост (шпага) та Володимир Лукашенко (шабля), які посіли сьоме місце. Восьмим класифікували Дмитра Чумака (шпага). Всі вони вийшли до чвертьфіналу, зупинившись за крок від медалей.

Зате сьогодні щастя було на стороні нашої збірної. Команда українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ніни Козлової і Галини Пундик завоювала срібні медалі!

В матчі 1/8 фіналу Україна перемогла Німеччину, у чвертьфіналі – китаянок (45:39), в полуфіналі – італійок (45:38). І лише у фіналі наші дівчата поступились француженкам – 32:45.

У змаганні рапіристів наша команда посіла 12-е місце. У матчі 1/8 фіналу українці поступились Німеччині – 25:45. Перемогу здобули французи, які в фіналі перемогли німців – 45:32.