Срна врятував "Шахтар" від ганьби

Господарі були близькі до сенсації© ФК "Шахтар"
Спорт 2 березня, 2009, 21:22 1245
Донецький "Шахтар" переміг у надскладному матчі проти "Іллічівця".

В Маріуполі відбувся матч 18-го туру Прем'єр-ліги між місцевим "Іллічівцем" та донецьким "Шахтарем".

Рахунок в зустрічі на 22-й хвилині відкрили гості. Вілліан отримав м'яч в карному майданчику, вчасно віддав на ривок Шевчуку, який виконав простріл на лінію воротарської, звідки Гай розстріляв ворота Шуховцева.

А на початку другого тайму на табло загорілась друга "одиничка". Блискучу атаку провели господарі. Воробей з лівого флангу м'яко навісив м'яч в карний майданчик, а Кашевский в падінні головою пробив у лівий нижній кут.

"Шахтар" пішов на штурм воріт гостей, однак жодного небезпечного моменту біля володінь Шуховцева гірники не створили.

А на 76-й хвилині команді Луческу відверто пощастило. Господарі піймали донеччан на контратаці. Воробей отримав передачу від партнера, втік від Кучера, вийшов на побачення з Пятовим і пробив у ближній кут. Пятов зачепив м'яч, але здавалося що рахунок буде 2:1. Проте сфера потрапила у стійку воріт.

Не забиваєш ти - забивають тобі. На 83-й хвилині Даріо Срна блискуче виконав штрафний удар з 25-ти метрів. М'яч залетів точнісінько у ближню "дев'ятку".

У господарів був шанс на нічию, однак ударам Кашевського і Воробея забракло влучності. В підсумку надскладна перемога гірників, які в наступному турі приймають "Дніпро".

Після цього матчу гірники (34 очки) вийшли на 4-те місце в турнірній таблиці, а "Іллічівець" продовжує займати передостанню сходинку (12 очок).