США б'ють Росію на чемпіонаті світу з баскетболу

Розчаровані російські баскетболісти© AFP
Спорт 10 вересня, 2010, 11:42 1484 3
Визначились усі півфіналісти чемпіонату світу з баскетболу, що проходить у Туреччині.

На чемпіонаті світу з баскетболу, що проходить у Туреччині, визначились усі півфіналісти. У центральному матчі 1/4 фіналу збірна США перемогла команду Росії з рахунком 89:79.

Першу чверть команди завершили внічию (25:25), причому більшу частину часу росіяни лідирували. До великої перерви американці домоглися незначної переваги - третю чверть команди розпочали за рахунку 44:39 на користь збірної США.

Вирішальної переваги американці добилися саме у третій 10-хвилинці, яку команда США виграла з перевагою у дев'ять очок. В останній чверті росіянам вдалося скоротити відставання, але реальних шансів зрівняти рахунок наші сусіди не мали.

Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Кевін Дюрант, який набрав 33 очки. У росіян 17 очок набрав Сергій Биков.

У півфіналі американці зіграють з Литвою, яка обіграла збірну Аргентини з рахунком 104:85. Литовські баскетболісти вже заявляють, що помстяться за Росію.

В іншому півфіналі зустрінуться Туреччина і Сербія.

Матч Греція - Сербія перервали через бійку гравців (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.