США - лідер Олімпіади, Україна - аутсайдер

До завершення Олімпіади 3 дні
Спорт 26 лютого, 2010, 15:14 1525 3
Німеччина, США і Канада ведуть запеклу боротьбу за першість у медальному заліку Олімпіади.

Німеччина і США продовжують запеклу боротьбу за першість у медальному заліку. А після 13-го змагального дня Олімпіади до них приєдналися і канадські спортсмени. У трьох країн по 8 золотих нагород. За рахунок більшої кількості срібних медалей (12) на перше місце повернулися американці. Другими йдуть німці (11 срібних нагород), а третіми - канадці (6 срібних медалей).

Зокрема, у 13-й день змагань американці вибороли одне "золото" (лижне двоборство), два "срібла" (лижне двоборство, хокей) і одну "брозну" (фрістайл). Скарбничка Німеччини збільшилася на одне "золото" (гірськолижний спорт) і одне "срібло" (лижні гонки). Канадці 25 лютого вибороли одне "золото" (хокей) і одну "бронзу" (фігурне катання).

Україна ще зберігає мізерні надії здобути хоча б одну медаль. Попереду чоловіча естафета з біатлону і це останній шанс для вітчизняних спортсменів виграти медаль.

Медальний залік Олімпіади (станом на 26 лютого)