США на грані вильоту з чемпіонату світу з хокею

Хокеїсти США зазнали другої поразки© iihf.com
Спорт 11 травня, 2010, 11:12 1765
США зазнали другої поразки на чемпіонаті світу з хокею, поступившись Данії. Канада і Швейцарія здобули по другій перемозі.

Збірна США зазнала другої поразки поспіль у першому груповому етапі чемпіонату світу з хокею. У понеділок, 10 травня, північноамериканська команда в овертаймі поступилася збірній Данії з рахунком 1:2.

Рахунок був відкритий на 29-й хвилині зустрічі, коли нападаючий "Сент-Луїса" Ларс Еллер вразив ворота збірної США. Відігратися американцям вдалося всього через чотири хвилини, коли після кидка захисника "Фінікса" Кит Йендла світло спалахнуло за воротами команди Данії. Переможну шайбу у ворота американців в овертаймі забив Стефан Лассен.

Фінляндія реабілітувалася за поразку в першому турі, обігравши господарку турніру Німеччину (1:0).

Після цього матчу Данія зберегла за собою лідерство в групі D - підопічні Пера Бекмана виграли два матчі з двох можливих і заробили для команди 5 очок. Три очки набрали фінни. По два очки мають команди США та Німеччини.

Відтак, у третьому турі США або Фінляндія можуть сенсаційно вилетіти з турніру.

А збірна Канади здобула другу перемогу, розгромивши Латвію з рахунком 6:1, причому "гол престижу" латишам вдалося забити лише в другій половині завершального періоду.

В цій же групі Швейцарія перемогла Італію з рахунком 3:0. За підсумками двох турів лідерство в групі B утримує Канада, а слідом за нею - Швейцарія.

У вівторок, 11 травня, відбудуться другі матчі у групах А і С.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.