Хокеїсти США перемогли Канаду на Олімпіаді

США - Канада - 5:3© AFP
Спорт 22 лютого, 2010, 10:00 1349
Американські хокеїсти здобули перемогу над суперниками з Канади з рахунком 5:3.

Збірна США з хокею виграла матч за перше місце в групі A олімпійського хокейного турніру. Американські хокеїсти здобули перемогу над суперниками з Канади з рахунком 5:3. Таким чином, після трьох ігор команда з США набрала 9 очок і забезпечила собі вихід в 1/4 фіналу Олімпіади.

Браян Рафалскі відкрив рахунок вже через 41 секунду після початку зустрічі. До середини першого періоду шайбу у відповідь закинув канадський нападаючий Ерік Стаал, однак менше, ніж за хвилину Рафалскі знову вразив ворота суперника.

На початку другого періоду канадець Дені Хітлі вдруге відновив паритет. Але в заключній частині другої 20-хвилинки Кріс Друрі вивів збірну США вперед.

У третьому періоді Джеймі Лангенбрюннер збільшив перевагу американців. Проте на 57-й хвилині Сідні Кросбі скоротив відставання.

Незадовго до кінця третього періоду за рахунку 4:3 на користь США канадці зняли воротаря Мартіна Бродер, після чого пропустили шайбу у порожні ворота. Остаточний рахунок в матчі за перше місце в групі встановив Раян Кеслер.

Збірна Канади розташувалася в групі А на другому місці з п'ятьма очками. Третій рядок займають швейцарці з трьома очками, а четверта позиція - в Норвегії (одне очко).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.