США розгромили Фінляндію у півфіналі Олімпіади

США - Фінляндія - 6:1© AFP
Спорт 27 лютого, 2010, 04:51 1440 2
У півфіналі хокейного турніру американці розгромили Фінляндію з рахунком 6:1.

Збірна США з хокею стала першим фіналістом олімпійського хокейного турніру. У півфіналі американці розгромили Фінляндію з рахунком 6:1.

Всі шість шайб хокеїсти команди США закинули в першому періоді, причому для зняття питання про першого фіналіста американцям треба було всього 13 хвилин. Відзначилися Райан Мелоун, Зак Парізе, Пол Щасни, а також двічі Патрік Кейн. За п'ять хвилин до кінця матчу Антті Мієттінен закинув шайбу престижу фінської збірної.

Таким чином, США стали першими фіналістами Олімпіади-2010 у Ванкувері. Фінляндії залишається розраховувати на бронзові медалі Ігор.

Суперник американської команди по фіналу визначиться в матчі Канада - Словаччина.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.