США вдруге очолила медальний залік Олімпіади

Позаду 5 днів Олімпіади
Спорт 18 лютого, 2010, 12:20 2402 4
Медальний залік Олімпіади очолила США - американці вибороли 14 нагород, серед яких 5 золотих. Україна поки без медалей.

Після п'ятого для змагань змінився лідер медального заліку Олімпіади у Ванкувері. На перше місце повернулися американці. Сопртсмени зі США завоювали вже пять золотих нагород. Зокрема у середу на найвищий п'єдестал пошани піднялися ковзаняр Шейн Девіс і сноубордист Шон Уайт.

Друге місце утримують німецькі спортсмени, які у середу вибороли одну брознову нагороду (санний спорт).

І третє місце займає збірна Південної Кореї. У п'ятий змагальний день азіати вибороли "срібло" (ковзанярський спорт).

Найкращим результатом українських спортсменів поки є 5-те місце біатлоніста Андрія Дериземлі у спринті на 10 км. У четвер відбудуться індивідуальні гонки з біатлону - жіноча на 14 км і чоловіча на 20 км.