США вперше за 16 років виграли чемпіонат світу з баскетболу

Дюрант (справа) став найціннішим гравцем турніру© turkey2010.fiba.com
Спорт 13 вересня, 2010, 08:04 1471
Баскетболісти США взяли ініціативу в свої руки з перших хвилин фінальної зустрічі і упевнено довели матч до перемоги.

Збірна США виграла чемпіонат світу з баскетболу. У фіналі американці здолали господарів змагань команду Туреччини.

Баскетболісти США взяли ініціативу в свої руки з перших хвилин зустрічі і упевнено довели матч до перемоги, вигравши кожну з чвертей. У результаті, матч завершився з рахунком 81:64 на користь "зірково-смугастих".

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Кевін Дюрант зі збірної США, що набрав 28 очок. Він же став найціннішим гравцем чемпіонату світу. У складі турецької команди 13 очок набрав Хедо Туркоглу.

Американці, які зіграли в Туреччини далеко не найсильнішим складом, виграли світову першість вчетверте і вперше за останні 16 років, коли у 1994 році "дрім-тім", як у минулому називали збірну США, перемогла на домашньому чемпіонаті. У збірній зразка 2010 року не було жодного олімпійського чемпіона, а гравців старше 22 років можна було порахувати на пальцях однієї руки.

Бронзовим призером чемпіонату світу 2010 року стала збірна Литви. У матчі за третє місце прибалти з рахунком 99:88 обіграли команду Сербії.