США врятували очко у матчі зі Словенією (відео)

Американці відігралися, програючи 0:2© AFP
Спорт 18 червня, 2010, 18:55 3259 12
Поступаючись з рахунком 0:2, американці зуміли врятувати гру. Вони забили і третій чистий гол, але арбітр з Малі не зарахував взяття воріт.

Збірна США відіграла два м'ячі у матчі зі Словенією другому турі чемпіонату світу. Поступаючись з рахунком 0:2 після першого тайму, американці зуміли врятувати гру. Більше того, на 85-й хвилині американці забили третій чистий гол, але малійський арбітр не зарахував взяття воріт тільки з відомої йому причини.

Словенці відкрили рахунок вже на 13-й хвилині. Вальтер Бірса наніс розкішний удар з 25-ти метрів у правий кут. Голкіпер американців Тім Ховард лише поглядом проводжав м'яч у сітку.

За три хвилини до кінця першого тайму словенці холоднокровно піймали американців на контратаці. Новаковіч кинджальнім пасом вивів Любіянкіча на побачення з Ховардом. Нападник пробив повз голкіпера.

2:0 - за такого рахунку Словенія ставала першим учасником 1/8 фіналу, а американці фактично вибували з боротьби за плей-офф. Однак другий тайм все змінив.

У перерві головний тренер збірної США Боб Бредлі провів дві заміни, спрямовані на атаку. І вже через три хвилини після відновлення матчу американці скоротили рахунок. Черундоло виконав довгу передачу на правий фланг на Донована. Форвард втік від захисника, увійшов у карний майданчик і з гострого кута сильним ударом розстріляв ворота Хандановіча.

Окрилені успіхом, американці кинулися рятувати гру. Однак словенці витримали 5-хвилинний натиск і перевели гру в центр поля.

Та все ж, американці врятували гру. На 81-й хвилині син головного тренера американців Майкл Бредлі зрівняв рахунок. Черундоло виконав навіс в карний майданчик, Алтідор у верховій боротьбі переграв Шулера, скинувши м'яч на Бредлі, який з близької відстані розстріляв ворота словенців.

Через дві хвилини американці забили третій абсолютно чистий гол, але малійський арбітр не зарахував взяття воріт, угледівши порушення правил зі сторони американців. На повторі видно, що фолили якраз словенці, але Коман Кулібалі вже не змінить свого рішення.

На 89-й хвилині вже словенці могли забити третій гол, але Тім Ховард зробив сейв після потужного і точного удару Радосавлевіча.

2:2 - рахунок на користь американців, які в останньому турі грають з Алжиром. Словенія, яка однією ногою була в плей-офф, гратиме проти збірної Англії.