Стаховський розгромив араба на турнірі в Дубаї

Сергій Стаховський© photos-360.com
Спорт 22 лютого, 2011, 16:23 1183
У першому колі Dubai Duty Free Tennis Championships киянин упевнено за 55 хвилин обіграв тенісиста з ОАЕ Омара Аваді - 6:4 6-2.

Киянин Сергій Стаховський вийшов до другого раунду турніру Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом у півтора мільйони доларів.

У стартовому матчі киянин упевнено за 55 хвилин обіграв тенісиста з ОАЕ Омара Аваді - 6:4 6-2.

Наступним суперником Сергія стане латвійський тенісист Ернестс Гулбіс, посіяний під 8 номером.

Суперники зустрічалися на початку сезону в чвертьфіналі турніру в Сіднеї. Тоді перемогу здобув представник Латвії.

Нагадаємо, що донеччанин Сергій Бубка також вийшов у друге коло в Дубаї, обігравши у першому колі 14-ту ракетку світу Івана Любічича.