Стаховський вперше пробився у друге коло Australian Open

Сергій Стаховський© AFP
Спорт 17 січня, 2011, 10:17 868
У 1/64 фіналу Australian Open-2011 Стаховський здобув впевнену перемогу над німецьким тенісистом Даніелем Брандсом

Перша ракетка України киянин Сергій Стаховський подолав стартовий раунд на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу Australian Open-2011.

У 1/64 фіналу Стаховський здобув впевнену перемогу над німецьким тенісистом Даніелем Брандсом - 6:2, 6:3, 6:4. Матч тривав 1 годину 31 хвилину. Стаховський подав сім ейсів.

"Грати було досить складно, періодично заважав вітер. То виходило, то заходило сонце. Зіграв я, вважаю, в трохи більш ніж достатній мірі для перемоги, скажімо так. Звичайно, можна сказати, що результат не найоптимальніший, - я втратив все-таки дві свої подачі, причому на всього двох брейк-пойнтах. Але все одно рахунок вийшов переконливим. Я зіграв так, як треба було зіграти. Якщо я буду тримати в подальшому той рівень, який мені буде потрібен для перемоги, то буду дуже радий", - сказав після матчу Стаховський.

Відзначимо, що Стаховський вперше вийшов у другий раунд Australian Open.

Наступним суперником Сергія стане Лукаш Кубот. Перший номер Польщі у важкому 5-сетовому матчі переміг 18-го сіяного на турнірі американця Сема Кверрея - 5:7, 6:2, 3:6, 6:1, 8:6.

У понеділок свої матчі перші матчі проведуть Олександр Долгополов і Ілля Марченко. Киянин зіграє проти казаха Михайла Кукушкіна, а донеччанин протистоятиме іспанцеві Рубену Раміресу Ідальго.

У жіночій сітці наші тенісистки розпочнуть боротьбу у другий день змагань. Катя Бондаренко зіграє з китаянкою Шуай Пень, а Леся Цуренко, яка пробилась у основну сітку через кваліфікацію, гратиме проти відомої швейцарки Патті Шнідер.

Нагадаємо, що Олена Бондаренко ще у грудні повідомила, що не братиме участі у турнірі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами sapronov-tennis.org / Проспорт / А.Р.