"Сталь" обіграла "Волинь" в дебюті 14 туру чемпіонату України

Підопічні Віталія Кварцяного виглядали розгублено на власному полі.

У Луцьку відбувся перший поєдинок 14 туру української Прем'єр-ліги.

"Волинь" на своєму полі з мінімальним рахунком програла "Сталі" - 0:1.

ВОЛИНЬ – СТАЛЬ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Єдиний м'яч у ворота господарів поля залетів на 22-й хвилині. Пенальті чітко реалізував Сільвано Комваліус.

Зазначимо також, що лучани закінчували зустріч в меншості. На 53-й хвилині за грубий фол із поля був видалений Юрій Романюк.

Незважаючи на перемогу "Сталь" залишилася на 8 місці в турнірній таблиці УПЛ з 14 очками. "Волинь" посідає 11 рядок з 9 балами.

У наступному турі "Сталь" відправиться в гості до "Динамо", а "Волинь" з'їздить до "Зірки".

Волинь - Сталь - 0:1. Відео матчу

Спорт 4 листопада, 19:06
Чемпіонат України 2016/2017. 14 тур. Волинь - Сталь - 0:1. Відео ключових моментів матчу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.