Стали відомі фіналісти Кубка світу з регбі

Спорт 15 жовтня, 2007, 16:01 540
У півфінальних матчах Кубка світу з регбі англійці перемогли французів, а південноафриканці – аргентинців.

Визначилися фіналісти Кубка світу з регбі, який проходить в ці дні у Франції. Чинний чемпіон світу збірна Англії в дуже напруженому і драматичному матчі перемогла господарів турніру, а команда Південної Африки без проблем розібралася з аргентинцями.

Франція - Англія 9:14

Вже на перших хвилинах Англія вийшла вперед. Джош Лоусі скористався помилкою заднього французів і заніс м'яч в залікову зону - 0:5. Кут був дуже гострим, тому реалізація Джоні Уїлкінсону не вдалася.

Проте французи досить швидко скоротили розрив в рахунку, і навіть вийшли вперед. На 8-й і 18-й хвилинах Ліонель Біоні точно пробив штрафні і рахунок став 6:5.

На початку другого тайму Біоні знову реалізував штрафний, збільшивши перевагу своєї команди - 9:5. Але через пару хвилин Уїлкінсон скоротив рахунок до мінімуму.

Французи діяли впевнено, не підпускаючи англійців до своєї залікової зони. У рівній боротьбі матч рухався до свого завершення.

Логічніше було б, якщо б у фінал пройшли французи. Статус господарів турніру, а також другої збірної в світовому рейтингу, в додаток до упевненої гри і переваги в рахунку наштовхував на такі думки.

Але Джоні Уїлкінсон, який став головним героєм Кубка світу-2003, забивши на останніх хвилинах дроп-бол, думав по-іншому. До речі, у свої 28 років Уїлкінсон нагороджений рицарським орденом і має свою воскову фігуру в музеї мадам Тюссо.

За шість хвилин до кінця зустрічі сер Джон реалізував черговий штрафний, а на передостанній хвилині встановив остаточний рахунок у матчі, забивши дроп-бол.

Південна Африка - Аргентина 33:13

Для аргентинців це був перший півфінал за всю їх історію. Можливо саме досвіду їм і не вистачило. Володарі Кубка Уїльяма Уебба Елліса (повна назва Кубка світу) 1995 року збірна Південної Африки не відчула особливих проблем з аргентинцями і стала другим фіналістом турніру.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.