Стали відомі фіналісти Кубку Стенлі

Спорт 23 травня, 2007, 15:04 631
Хокейний клуб "Анахайм" здолав у півфінальній серії Кубка Стенлі "Детройт" і вийшов у фінал розиграшу.

Хокей
Гравець "Анахайму Райан Гетцлаф радіє після того, як закинув шайбу у ворота "Детройту"

Другим фіналістом розиграшу Кубка Стенлі сезону 2006/2007 став клуб «Анахайм Майті Дакс», який у півфінальній серії до 4 перемог виграв у "Детройт Ред Уінгз" – 4:2. У шостій зустрічі «Анахайм» здобув перемогу з рахунком 4:3.

Вже в перших двох періодах матчу гравці «Качок» Роб Нідермайєр, Корі Перрі та Райан Гецлаф довели перевагу свого клубу до 3:0.

На початку 3-ої частини зустрічі Хенрік Зеттерберг скоротив рахунок, але через півтори хвилини Самуель Палссон закинув четверту шайбу «Анахайму».

Кінцівка зустрічі була за «Детройтом», але все, на що вони спромоглися – це скоротити розрив в рахунку до мінімуму. Обидва рази відзначився російський хокеїст Павел Дацюк.

Таким чином, у фіналі Кубку Стенлі «Анахайм» зіграє з «Оттавою», яка в іншому півфіналі раніше здолала «Баффало» у п’яти зустрічах.

Перший матч фіналу буде зіграний в ніч на 29 травня.