Стали відомі півфіналісти Copa America

Спорт 9 липня, 2007, 11:52 247
Півфінальні пари Кубка Америки з футболу виглядають наступним чином: Уругвай – Бразилія, Мексика – Аргентина.

Кастільо
Автор двох забитих м'ячів у ворота парагвайців - мексиканець Нері Кастільо
У ніч з 8 на 9 липня на Кубку Америки з футболу визначилася друга пара півфіналістів. Путівку в головний матч турніру розіграють Аргентина, що здобула крупну перемогу над збірною Перу (4:0), і Мексика, що розгромила Парагвай (6:0).

Головним героєм матчу Аргентина - Перу став півзахисник Хуан Роман Рікельме, який забив два голи і віддав результативний пас Ліонелю Мессі. Ще один гол забив Хавьєр Маскерано. Дворазові чемпіони світу забили всі чотири м'ячі в другому таймі.

Аргентина
Аргентинці Ліонель Мессі, Карлос Тевес, Хуан Роман Рікельме та Пабло Аймар святкують один з голів, забитих у ворота перуанців
Після гри головний тренер аргентинців Альфіо Басиле відзначив, що перемога над перуанцями важлива не тільки сама по собі, але і тим, як вона була досягнута: "Я горджуся тим, що ми виграємо саме так. Ми діяли уважно і переграли суперника на всіх ділянках поля".

У матчі Мексика - Парагвай мексиканці забили по три голи в кожному з таймів, а Нері Кастільо оформив дубль. За вихід у фінал мексиканці посперечаються з Аргентиною (11 липня).

Відзначимо, що ці команди зустрічалися в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2006 року, і тоді в додатковий час верх узяли аргентинці (2:1). У іншому півфіналі (10 липня) зіграють Уругвай і Бразилія.

Нагадаємо, що в суботніх чвертьфіналах бразильці розгромили збірну Чилі з рахунком 6:1, а уругвайці переграли збірну Венесуели – 4:1.